O nás

Domov sv. Anežky, o.p.s. je obecně prospěšná společnost, jejímž posláním je podpora a pomoc lidem se zdravotním postižením začlenit se do běžného života, žít samostatný, soběstačný a důstojný život s odpovídajícím sociálním postavením a naplněnými potřebami užitečnosti a potřebnosti.

V našich chráněných dílnách vyrábíme kvalitní výrobky a poskytujeme zaměstnání lidem se zdravotním znevýhodněním v různých oblastech, jako je truhlářství, keramika, zpracování ovčí vlny, zahradnictví, úklid, technické služby a potisk propagačních předmětů. Naši zaměstnanci pracují pod dohledem zkušených asistentů, dostávají pravidelný plat a prostřednictvím práce podporujeme jejich finanční nezávislost, sebevědomí a odpovědnost, přičemž jim poskytujeme podporu v náročných situacích.

Kde sídlíme?

Působíme ve třech objektech v Týně nad Vltavou. Výrobky vznikají jednak v Domově sv. Anežky v Čihovicích, kde je od roku 1999 i naše sídlo, a ve středisku U sv. Kateřiny v ulici Ke Hradu. Prodáváme je pak v našem internetovém obchodě a v kamenném obchůdku U sv. Anežky na vltavotýnském Náměstí Míru.

Odběr výrobků a služeb od Domova sv. Anežky lze využít jako náhradní plnění povinnosti zaměstnavatele zaměstnávat povinný podíl osob se zdravotním postižením.